Choď na obsah Choď na menu
 


KDH navadza krestanov volit klamara a manzela carodejnice!

26. 11. 2009

Zial opat maju krestania vo volbach tazku dilemu. KDH podporuje vo volbach v Bratislavskom kraji cloveka, o ktorom muselo vediet kym je. Mnohym sa vsak otvorili oci az na poslednu chvilu, mnohi informaciu o samanke, manzelke Pavla Fresa este nedostali. Samotny kandidat prijal tezu, ze maily pripominajuce, ako sa jeho manzelka sama a hrdo hlasi k carodejnictvu su vraj „Ficovou propagandou.“ Doterajsi zupan bol zvoleny aj podporou KDH v predchadzajucich volbach. Teraz ma byt podla kampane, ktora je najma na internete len sprskou nadavkou na premiera SR hlavnym nedostatkom Vladimira Bajana, ze ho podporuje aj Robert Fico. Vcera vecer na otazku o sektarskych zalubach Zory Fresovej odpovedal Pavol Freso lakonicky: „Sme krestanska rodina.“ Jasne klame. Keby bol krestan, mohol by povedat, ano, zial mam doma carodejnicu. Keby bol krestan, bol by povinny sa v svojom profile na Facebooku ku krestanstvu prihlasit. Facebook pochadza z USA a tam su vsetci zvyknuti vo formularoch uvadzat aj vierovyznanie. Ale aj 80% Slovakov ho na Facebooku uvadza. Nie tzv. krestan Pavol Freso.

Pani Zora Fresova je aspon uprimnejsia. Hovori, ze uz v detstve sa jej casto snivalo s carodejnicami Sny sa jej vyplnil ako 22 rocnej. Po niekolych rokoch musela opustit svoju profesiu psychologicky, lebo jej bolo dane najavo, ze jej samanske prednasky sa nezlucuju s vedeckym poznanim. A to nebolo za byvaleho rezimu, ale na konci 90. rokov.

Toto je stránka kde sa propaguje šamanstvo, živnosť pani Zory Frešovej manželky kandidáta na VUC.

http://www.zorafresova.sk/index.php?option=com_content&task=view&id=58&Itemid=43

Toto tvrdí o svojom manželovi v rozhovore pre noviny pravda:

http://ozene.zoznam.sk/cl/100287/246742/Saman-je-ten-kto-lieci-vztahy

výcuc z tejto stranky.....

Každý potrebuje rovnováhu

Ona je šamankou, manžel politikom. Na prvý pohľad ich manželstvo tvoria dva protipóly: spirituálny a racionálny svet. "Sme spolu už 22 rokov a máme spoločné poslanie. Obom nám záleží na spoločnosti, v ktorej žijeme, ale každý z nás sa jej snaží pomáhať inak," tvrdí Zora Frešová.

Kým ona hľadá pradávne spojenie človeka so zemou v inej realite, on pracuje v parlamente vo výbore pre životné prostredie.

A ďalej.....

Keď sa stretla so šamanizmom, mala asi 22 rokov.

"Spolužiak písal ročníkovú prácu o zmenených stavoch vedomia a pozval na Slovensko prvých učiteľov z medzinárodnej Nadácie pre štúdium šamanizmu. Kým som sa však prihlásila na prvý seminár, najprv to otestoval môj terajší manžel, vraj či je to pre mňa bezpečné," usmieva sa Zora Frešová.

Môže byť "cestovanie z jednej do druhej reality", ako tomu hovoria šamani, nebezpečné? Ona tvrdí, že môže byť ťažké, a nie vždy človek nájde odpoveď, ktorú hľadá.

Tak si pozrite aspoň tento link, kde sa priznáva

http://www.freso.sk/o-mne

(šamanizmus  je vraj historická forma terapie, pozor je to okultizmus !!!)

Výcuc z tejto stranky... 

Rodina

So svojou manželkou Zorou som sa zoznámil v autobuse číslo 108, ktorým sme obaja denne cestovali na to isté bratislavské gymnázium. Už vtedy ma zaujala svojou výnimočnou povahou a neprestáva ma fascinovať dodnes. Najviac u nej asi obdivujem jej celoživotnú túžbu pomáhať ľuďom. Vyštudovala odbor psychológia (s červeným diplomom) a v súčasnosti vyučuje a praktizuje historické formy terapie. Máme spolu dve krásne deti - Mária má deväť rokov a Oskar sedem. Snažím sa im venovať všetok svoj voľný čas, aj keď ho v tomto období veľa mať nebudem.

Okrem toho Bajana KDH predtým podporovalo, keď mal protikandidáta Ľuba Romana v 2005.

Vid stránka... http://spravy.pravda.sk/fresa-podporia-za-zupana-v-krajskych-volbach-smk-kdh-aj-oks-pa0-/sk_regiony.asp?c=A090721_153351_sk_regiony_p12

Opozičné parlamentné strany SDKÚ, KDH, SMK a mimoparlamentná Občianska konzervatívna strana (OKS) podporia v tohtoročných voľbách župana bratislavského kraja spoločného kandidáta - terajšieho poslanca parlamentu Pavla Freša (SDKÚ).O výsledku dnešnej dohody informovali novinárov zástupcovia strán. SMK spolupracovala s SDKÚ aj v predchádzajúcich voľbách v roku 2005. Ich kandidáta Ľubomíra Romana však porazil Vladimír Bajan, ktorého podporilo aj KDH.

Prečo raz KDH podporuje jedného, potom zase druhého, to sa tak rýchlo mení jeho presvedčenie byť dobrým kresťanom ?

"Keď vojdeš do krajiny, ktorú ti dáva Hospodin, tvoj Boh, neuč sa konať podľa ohavností tamojších národov. Nech sa nenájde u teba taký, čo by syna alebo dcéru prevádzal ohňom, ani veštec, ani vykladač znamení, ani hádač, ani čarodejník, ani zaklínač, ani vyvolávač duchov, ani jasnovidec, ani kto by sa vypytoval mŕtvych. Lebo je Hospodinovi ohavný každý, kto robí tieto veci. Pre tieto ohavnosti ich vyháňa Hospodin, tvoj Boh, spred teba. Buď bezúhonný pred Hospodinom, svojím Bohom. Lebo tieto národy, ktoré máš vyhnať, počúvajú vykladačov znamení a veštcov. Tebe to však Hospodin, tvoj Boh, nedovolil." (Deuteronomium 18,9–12)

(Prevzate hlavne z retazoveho mailu neznameho autora, citaty skontrolovane)

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Kdo je křesťan

(popelka, 9. 6. 2011 18:08)

Podle víry v dogma se křesťané určovali ve středověku, v době kdy silné ženy patřily na hranici. Jestli křesťana poznáš podle činů - že je soucitný, pravdomluvný, ochotný pomáhat těm, kterým jiní nepomohou, hledající usilovně každý den znova cestu pravdy, pak takto Zoru Frešovou poznávám.
Zbyněk Popelka, popelkaz@post.cz

o zorke fresovej

(dana, 15. 12. 2009 22:54)

zijeme v 21.storoci! co to je "carodejnica"? u zorky je to len hra, pretoze kto ju pozna vie, ze "nevidi a nepocuje", ona to o sebe vie - ten, kto vidi a pocuje sa nema preco bat hospodina, pretoze tento dar je od neho - bat sa ma ten, kto podvadza, ze vidi to, co je pre inych zahalene a bude musiet ludom od ktorych takto inkasuje peniaze "splacat dane" - je to zakon vesmiru a kto sa pusta do tychto zalezitosti to vie a urcite sa boji

ano a nie

(Laco, 29. 11. 2009 9:23)

Politika je velmi zriedkavo o budovani dobra, vacsinou je prave o umensovani zla. Pokial KDH predpoklada, ze Freso narobi menej zla ako Bajan, tak sa necudujem, ze ho podporuju napriek tomu, o com pise tento clanok.

(Príspevok bol pôvodne vložený 27. 11. 2009 15:17, ale pre moratórium musel byť dočasne vymazaný)

Re: ano a nie

(Karol Nagy, 27. 11. 2009 16:49)

Pan Laco, dakujeme Vam za Vas prispevok, vratime ho po volbach, kedze je cas predvolebneho a volebneho moratoria.