Choď na obsah Choď na menu
 


Smer – SD vo voľbách do NR SR 2010

12. 3. 2010

Kandidáti

 

1. Fico Robert

2. Paška Pavol, Mgr.

3. Robert Kaliňák, podpredseda vlády, minister vnútra

4. Marek Maďarič, minister kultúry

5. Dušan Čaplovič, podpredseda vlády

6. Igor Federič, Ing., vedúci Úradu vlády SR, adresa: Bratislava

7. Ján Počiatek, Ing., minister financií, adresa: Bratislava

8. Ľubomír Jahnátek, Prof., Ing., CSc., minister, adresa: Nitrianske Hrnčiarovce

9. Richard Raši, MUDr., MPH, minister zdravotníctva, adresa: Košice

10. Viera Tomanová, Ing., PhD., ministerka práce, sociálnych vecí a rodiny, adresa: Bratislava

11. Jaroslav Baška, Ing., minister, adresa: Dohňany 110

12. Ľubomír Vážny, Ing., adresa: Banská Bystrica

13. Číž Miroslav, JUDr., podpredseda NR SR, adresa: Štiavnické Bane

14. Ján Richter, JUDr., poslanec NR SR, generálny manažér strany, adresa: Nitra

15. Faič Vladimír, RSDr., poslanec NR SR, adresa: Prašice

16. Peter Žiga, Ing., štátny tajomník, Košice

17. Laššáková Jana, JUDr., poslankyňa NR SR, adresa: Vlkanová

18. Renáta Zmajkovičová, JUDr., poslankyňa NR SR, adresa: Trnava

19. Stanislav Kubánek, Bc., poslanec NR SR, adresa: Prešov

20. Blanár Juraj, Ing., 2005 – aj k r. 2010 - predseda VÚC Žilina

21. Glenda Tibor, Ing.

22. Magda Košútová, Ing., poslankyňa NR SR, adresa: Trenčín

23. Martin Glváč, JUDr., štátny tajomník, predseda bratislavskej organizácie strany Smer – SD, adresa: Bratislava

24. Ján Podmanický, JUDr., PhDr., poslanec NR SR, adresa: Stará Bystrica

25. Peter Kažimír, Ing., štátny tajomník, adresa: Piešťany

26. Burian Jozef, Ing.

27. Pavol Pavlis, Ing., poslanec NR SR, adresa: Bratislava

28. Viktor Stromček, Ing., vedúci kancelárie NR SR, adresa: Bratislava

29. Dušan Muňko, Ing., generálny riaditeľ, adresa: Bratislava

30. Maroš Kondrót, Ing., poslanec NR SR, adresa: Bratislava

31. Galis Dušan, Mgr.

32        Jozef Buček, Mgr.         Štátny tajomník Košice

33        Mojmír Mamojka, Prof., JUDr., CSc.       Poslanec NR SR           Bratislava

34        Peter Pelegrini, Ing.       Poslanec NR SR           Banská Bystrica

35        Jozef Valocký, MUDr.    Poslanec NR SR           Galanta

36        Branislav Ondruš, Mgr.  Riaditeľ Stupava

37. Jarjabek Dušan, Mgr. art.

38        Marián Saloň, Ing.         Generálny riaditeľ          Stará Ľubovňa

39        Igor Choma, Ing.            Splnomocnenec vlády SR          Žilina

40        Vladimír Jánoš, PaedDr.            Poslanec NR SR           Prievidza

41        Pavol Goga, PaedDr.     Poslanec NR SR           Topoľčany

42        Ľubomír Želiezka           Konateľ spoločnosti       Bánovce nad Bebravou

43        Vladimír Matejička, Bc.  Poslanec NR SR           Komárno

44        Ľubomír Petrák, Ing., CSc.         Poslanec NR SR           Hurbanova Ves

45        Iveta Lišková, Ing., PhD. Živnostníčka      Bratislava

46        Ľuboš Martinák, Ing.      Poslanec NR SR           Medzilaborce

47        Mikuláš Krajkovič, Bc.   Poslanec NR SR           Vápeník

48        Dušan Bublavý, Bc.       Starosta           Častkovce

49        Ladislav Lazár, Ing.        Generálny riaditeľ          Košice

50. Gabániová Darina, MUDr., PhD.

51        Ľubica Rošková, PhDr.  Poslankyňa NR SR       Michalovce

52        Bibiána Obrimčáková, Mgr.        Štátna tajomníčka         Stropkov

53        Andrej Kolesík, Mgr.      Asistent poslanca NR SR          Bratislava

54        Ján Senko, PhDr.          Poslanec NR SR           Očová

55        Ivan Varga, Ing. Poslanec NR SR           Hlohovec

56. Jasaň Viliam, RSDr.

57        Jana Vaľová, Mgr.         Poslankyňa NR SR       Humenné

58        Marián Kovačócy, Ing.   Poslanec NR SR           Trnava

59        Peter Šuca, PaedDr.     Prednosta         Nová Lesná

60        Anna Vitteková, JUDr.    Štátna tajomníčka         Trenčín

61        Róbert Madej, JUDr.      Poslanec NR SR           Zvolen

62        Marián Záhumenský, Ing.           Poslanec NR SR           Dvory nad Žitavou

63        Oľga Nachtmannová, Mgr., PhD.            Poslankyňa NR SR       Bratislava

64        Lea Grečková, Mgr.       Poslankyňa NR SR       Smižany

65        Branislav Bačík, Ing.      Poslanec NR SR           Žilina

66        Mária Janíková, PhDr.    Riaditeľka         Partizánske

67        Ján Kvorka        Poslanec NR SR           Blatnica

68        Ján Zvonár, Doc., MUDr., CSc.   Poslanec NR SR           Bratislava

69        Emília Müllerová, MUDr. Poslankyňa NR SR       Kremnica

70        Juraj Štofko, MUDr., PhD.          Neurológ           Bratislava

71        Milan Mojš, Ing. Štátny tajomník Likavka

72        Ján Babič, Ing.  Poslanec NR SR           Rakovnica

73        Tibor Lebocký, Ing.        Poslanec NR SR           Budča

74        Milan Géci, Mgr.           Poslanec NR SR           Košice

75        Marián Kéry, Mgr.         Kontrolór           Červený Hrádok

76        Jaroslav Demian, Ing.     Poslanec NR SR           Brezno

77        Viera Šedivcová, Bc.      Riaditeľka         Žarnovica

78        Daniel Duchoň, Ing.       Štátny tajomník Bratislava

79        Ján Račák, Bc. Živnostník         Brezno

80        Svetlana Pavlovičová, Ing.          Vedúca odboru  Prešov

81        Štefan Štefek, Bc.         Zástupca primátora        Nitra

82        Daniela Fejová, Mgr.      Riaditeľka         Vasiľov

83        Augustín Hambálek, Ing.            Riaditeľ Trnava

84        Viliam Holeva, Ing.         Riaditeľ Bardejov

85        Viera Mazúrová, Ing.      Poslankyňa NR SR       Oravská Lesná

86        Ľuboš Blaha, PhDr., PhD.          Politológ           Bratislava

87        Vladislav Petráš, Ing      Technický riaditeľ          Myjava

88        Robert Puci, Ing.           Prednosta         Trebišov

89        Anton Bobrík, Ing.         Poslanec NR SR           Kopčany

90        Štefan Hreha, Ing.         Prednosta         Vranov nad Topľou

91        Peter Marušinec, Ing.    Finančný manažér         Nová Dubnica

92        Juraj Pukáč, Ing.           Prednosta         Dolný Kubín

93        Ladislav Bódi, Ing.         Obchodný manažér       Detva

94        Anton Cicoň, Ing.          Riaditeľ Smolník

95        Ľubica Burdová, JUDr.   Podpredsedníčka VÚC   Levice

96        Mária Beňová    Riaditeľka         Piešťany

97        Ján Čech, Ing.   Poslanec NR SR           Pezinok

98        Juraj Hamuľák, Mgr., PhD.         Vysokoškolský pedagóg            Sečovce

99        Jozef Štefkovič, Ing.       Prednosta         Partizánske

100       Eva Hufková, Mgr.         Sociálna pedagogička    Horná Štubňa

101       Branislav Hámorník, Ing.            Prednosta         Lučenec

102       Ján Sabadoš, RSDr.      Prednosta         Ruskov

103       Stanislav Šimko, Ing.     Ekonóm            Močenok

104       Štefan Radics   Starosta           Hubice

105       Ivan Boháč, Ing. Arch.    Architekt           Bratislava

106       Peter Gaži, Ing. Lesný inžinier    Spišská Belá

107       Juraj Hamaj, Ing.           Prednosta         Dolné Srnie

108       Ladislav Andreánsky, MUDr.      Lekár    Liptovský Mikuláš

109       Jozef Žilík, Ing.  Riaditeľ Poltár

110       Juraj Horkay, Ing.          Riaditeľ Košice

111       Martin Bohát, Ing.          Doktorand         Nitra

112       Vladimír Kocourek, Ing.  Viceprezident FNM        Senica

113       Iveta Hanulíková, Ing.     Starostka          Bratislava

114       Jozef Stopka, Ing., Mgr. Riaditeľ Handlová

115       František Sidor  Živnostník         Kysucké Nové Mesto

116       Marián Zimmermann, Ing.          Živnostník         Banská Štiavnica

117       Ján Tassy, Ing.  Viceprimátor     Hlohovec

118       Otto Galis, MVDr.         Prednosta         Bratislava

119       Vladimír Jánošík, Ing.    Riaditeľ školy    Lipany

120       Miroslav Velčko, Ing.     Projektový manažér       Trenčín

121       Jozef Ďubjak, Ing.          Primátor           Trstená

122       Ondrej Kollár, MUDr.     Lekár    Veľký Krtíš

123       Boleslav Lešo, MVDr.    Veterinárny lekár           Michalovce

124       Ján Sihelský, PaedDr.   Generálny riaditeľ          Dunajská Streda

125       Štefan Mišák, Ing.         Primátor           Levice

126       Milan Magát, JUDr.        Člen Výkonného výboru FNM     Bratislava

127       Jozef Hollan, Bc.           Prednosta         Lednické Rovne

128       Milan Ovseník, Ing.        Riaditeľ odboru  Bytča

129       Jana Artnerová, Bc.       Asistentka poslanca NR SR       Bratislava

130       Rastislav Čepák, Bc.     Starosta           Košecké Podhradie

131       Boris Susko, JUDr., PhD.          Vysokoškolský učiteľ    Ivanka pri Dunaji

132       Karol Janas, PhDr., PaedDr., PhD.         Prednosta         Považská Bystrica

133       Radovan Prstek, Ing.    Prednosta         Šaštín – Stráže

134       Anton Pobjecký, Ing.     Riaditeľ Smolenice

135       Jozef Andrejčák, Mgr.    Zástupca starostu         Košice

136       Ľubomír Bereš, Mgr.      Výkonný riaditeľ            Bánovce nad Bebravou

137       Roman Masár, Ing.        Riaditeľ Bratislava

138       Peter Sokol, Ing.           Prednosta         Stará Ľubovňa

139       Viera Tereková, RNDr., CSc.      Prednostka       Liptovský Mikuláš

140       Alexandra Walterová, Mgr.         Poradkyňa        Malacky

141       Ľubomír Miklánek, Ing.   Starosta           Moravské Lieskové

142       Denisa Paksiová, Bc.    Štátna zamestnankyňa  Komárno

143       Ľubomír Novák  Obchodný riaditeľ          Pezinok

144       Milan Halúz, Bc.           Manažér           Levice

145       Jozef Mičieta, Ing.         Starosta           Veľké Rovné

146       Anna Danková, JUDr.     Primátorka        Brezová pod Bradlom

147       Gabriela Vojtechová, Ing.           Vedúca pracovníčka      Bratislava

148       Pavol Habdák    Starosta           Štvrtok

149       Ivan Šteiner, Ing., Mgr.   Právnik Nové Mesto nad Váhom

150       Anton Martvoň, Mgr., PhD.         Vysokoškolský pedagóg            Dolný Kubín

NAJ.sk

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.